E veshur kuq e zi, Ana Kabashi vë në pah linjat joshëse të trupit

-

Ana Kabashi është mjaft aktive me projekte muzikore.

Këngëtarja e njohur edhe pak ditë më parë ka publikuar një këngë të re e cila po pritet mirë nga fansat e saj.

Ajo solli bashkë me nj videoklip të veçantë këngën me titullin “11/11” që përkon me datën e saj të lindjes.

Por, krahas kësaj, Ana është edhe një përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale, ku nuk mungojnë fotografit e ndryshme.

Edhe së fundi, Ana është shfaqur plot stil, teksa theksoi linjat e saj joshëse të trupit.

E veshur me sytjena të zeza, pantallona dhe këpucë po ashtu të zi, këngëtarja kompletoi paraqitjen me një xhaketë të shkurtër me ngjyrë të kuqe.

Ajo duke si përherë atraktive dhe më formë të mrekullueshme, teksa nuk munguan komentet nga ana e fansave të saj.

Lajmet e fundit

Canelo Alvarez mposht Jermell Charlo, ruan titujt e super kampionit

Saul “Canelo” Alvarez  mundi Jermell “Iron Man” Charlo me vendim unanim të gjyqtarëve të dielën pas mesnate në T-Mobile...

Kasami i bashkohet VMRO-së: Nuk i votojmë Ndryshimet kushtetuese

I pyetur për ndryshimet kushtetuese dhe pse Lëvizja Besa nuk ka marrë pjesë me kandidatin e saj në Grupin...

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...
- Advertisement -

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...