Xhaxhai i binjakëve: Vëllai më tha se kur do të arrije në Shkup do të më kontaktoje, por ja që nuk arriti të më shkruan

-

Shkup, 24 nëntor – Xhaxhai i binjakëve, Imeri Bardhi në një prononcim për TV SHENJA, flet për tragjedinë, në të cilën humbën jetën, vëllai i tij, binjakët dhe bashkëshortja e vëllaut.

Ai tha se lajmin për tragjedinë e kanë kuptuar përmes rrjeteve sociale.

“Ai jeton në Gjermani kanë ardhur për vizitë para një jave. Vendosi me shku pak më fëmijët në Turqi, se fëmijët këtu i ka pas. Për fat të keq ja, nuk u kthye më. NË autobus kur ka hyrë në Bullgari, afër një orë kemi biseduar me të”, ka thënë Imer Bardhi.

Lajmet e fundit

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+ – Telegrafi

Dje ka qenë një ditë e madhe për rrjedhjet e telefonave të ardhshëm të Samsung. Fillimisht pamë imazhet e...
- Advertisement -

Di Maria në super formë, vendos klasiken Benfika-Porto

Angel Di Maria vazhdon të shënojë dhe t’i dhurojë fitore Benfikës.Pasi realizoi ëndrrën e jetës për të fituar Kupën...

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit – Telegrafi

Jennifer Lopez dukej tepër rinore teksa kishte veshur një kostum fitnesi teksa po shkonte në provat në Los...