Zaev me porosi deri te Kovaçevski

Lideri i deritanishëm i LSDM-së, Zoran Zaev me porosi deri tek pasardhësi i tij, Dimitar Kovaçevski.

Zaev përmes një postimin në Facebook ka porositur Kovaçevskin se pret nga ai angazhim, përgjegjësi dhe veprim politik progresiv në interes të të gjithë qytetarëve të Republikës së Maqedonisë së Veriut.