Sot paraqitja e fundvitit e presidentit Pendarovski

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot me fillim prej orës 12:00 do të mbajë fjalimin e fundvitit në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut.

Siç njoftojnë nga Kabineti i presidentit, fjalimi do të transmetohet drejtpërdrejt në faqen zyrtare të presidentit në Facebook dhe Youtube.