Rabit, emri i hip hopit shqip në Zvicër!

Rabiti nuk ndalet,ndryshe mund të quhet dhe fabrika e hip hopit shqiptarë! Është nder reperët më aktivë shqiptarë! Kohë më parë nxjerri videoklipin ekstravagant ne bashkpunim me LIONAIRE! Ky klip eshte ne vazhden e projekteve te reperit shqiptar i cili mund te quhet ndryshe emri me i madh i repit shqip ne Zvicerr Rabiti i cili po ashtu premton qe ky eshte vetem fillimi dhe premton qe se shpejti do e sjelle videoklipin e tij me te ri!