E nisën mbarë, Kushtrim Tahiri futet në studio për projekte të reja

-

Një vit plot aktivitete dhe muzikë të bukur, kështu e ka përmbyllur vitin që shkoi këngëtari Kushtrim Tahiri. Mirëpo, ky vit duket se ka nisur mjaft bukur sepse ai që ditët e para të Janarit është futur në studio për të finalizuar projektet e para për këtë vit. E që padyshim e dimë se ai do të sjellë mjaft këngë të bukura dhe të realizuara mjaft mirë. Kushtrimi ndryshe njihet për karierën e tij të ndërtuar mirë dhe mbi artin shqiptarë ndërsa nuk mungojnë as angazhimet e tij në ahengje të ndryshme familjare.

Lajmet e fundit

Zyrtare, Julian Nagelsman trajner i ri i Gjermanisë

Julian Nagelsman do të drejtojë kombëtaren e Gjermanisë në “Euro 2024”, pasi u emërua trajneri i ri i kombëtares,...

Ahmeti kryen homazhe në varrezat e Fehmi e Xhevë Lladrovcit në 25 vjetorin e rënijes së tyre

Në përvjetorin e 25 të rënijes heroike së Fehmi e Xhevë Lladrovcit, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali...

Penov mbron ministrin: Tekstet shkollore nuk janë problem i Shaqirit, por i shtetit

Ministri i Pushtetit Lokal, Risto Penov në një intervistë të dhënë për indeks.mk, ditë më parë ka thënë se...

Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një...
- Advertisement -

25 vjet nga rënia heroike e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Sot bëhen 25 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së...

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna ishte ndër artistet më të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe gjatë...