Rënie drastike e vlerës së Bitcoin

-

Rënie drastike e vlerës së Bitcoin

Njëra ndër kriptomonedhat më të njohura ka shënuar një rënië të madhe të vlerës.

Vlera e Bitcoin në këtë fillim të vitit 2022 ka pësuar një rënie të madhe, duke shqetësuar të gjithë personat që kanë investuar në të, transmeton lajmi.net.

Gjatë ditëve të fundit, Bitcoin ka pasur një ulje të madhe të vlerës ku tani një e tillë kushton rreth 35 mijë dollarë.

Një rënie e madhe kjo e Bitcoin që në fillim të vitit 2022 kishte vlerë rreth 45 mijë dollarë.

Trendi i vlerës së Bitcoin po shënon vetëm ulje, por ekspertët mbetin optimist që vlera e kësaj kriptovalute do të ngritet sërish deri në fund të vitit 2022. /Lajmi.net/

Lajmet e fundit

Ahmeti kryen homazhe në varrezat e Fehmi e Xhevë Lladrovcit në 25 vjetorin e rënijes së tyre

Në përvjetorin e 25 të rënijes heroike së Fehmi e Xhevë Lladrovcit, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali...

Penov mbron ministrin: Tekstet shkollore nuk janë problem i Shaqirit, por i shtetit

Ministri i Pushtetit Lokal, Risto Penov në një intervistë të dhënë për indeks.mk, ditë më parë ka thënë se...

Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një...

25 vjet nga rënia heroike e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Sot bëhen 25 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së...
- Advertisement -

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna ishte ndër artistet më të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe gjatë...

Karlos Sainz: Po mësoj t’i besoj më shumë makinës

Ferrari driver Carlos Sainz of Spain celebrates after winning the British Formula One Grand Prix as Mercedes driver...