Astrologia ‘zbulon’ fituesin e Big Brother VIP

-

Astrologia Lorna Hysa ishte e ftuar në “Goca dhe Gra” ku foli për reality show më të ndjekur të momentit, Big Brother VIP Albania.

Teksa loja bëhet më e vështirë, Hysa ka treguar se Arjola mund të marrë fitoren duke u bazuar në shenjën e horoskopit. Ndërsa për lidhjen Donald-Beatrix, u shpreh se shkojnë pasi kanë të njëjtin planet.

Komenti i astrologes Lorna Hysa

Arjola (virgjeresha): Derisa të dali Mërkuri nga prapavija më 3 shkurt, virgjereshat nuk e kanë mirë. Pas 3 shkurtit, mund të jenë më të cliruara. Mund ta mendoj Arjolën fituese por vetëm si virgjereshë, nuk është e avantazhuar deri më 3.

Beniada (binjakë): Nuk e mendoj fituese.

Donaldi (virgjeresha): E njëjta gjë si për Arjolën. Por varet, në varësi të ashendentit. Por nëse dikush ka shumë ashendentë bricjap dhe peshk brenda, ai do të jetë më fituesi. Virgjëreshat nuk janë aq të thata sa mendojmë dhe reagojnë jashtëzakonisht shumë. Virgjerehsa shkon me binjakët sepse kanë të njëjtin planet.

Egzona (virgjeresha): Edhe për të vlen e njëjta gjë.

Einxhel (Shigjetari): Ka fat gjithmonë.

Iliri (Dashi): Është favorit, por jo më i mundshëm.

Dashi dhe virgjeresha janë kokë më kokë, por mund ta fitojë Arjola si virgjereshë femër.

Lajmet e fundit

Canelo Alvarez mposht Jermell Charlo, ruan titujt e super kampionit

Saul “Canelo” Alvarez  mundi Jermell “Iron Man” Charlo me vendim unanim të gjyqtarëve të dielën pas mesnate në T-Mobile...

Kasami i bashkohet VMRO-së: Nuk i votojmë Ndryshimet kushtetuese

I pyetur për ndryshimet kushtetuese dhe pse Lëvizja Besa nuk ka marrë pjesë me kandidatin e saj në Grupin...

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...
- Advertisement -

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...