Kanye West mund ta shkatërroj Kim Kardashianin

Ndërsa lidhja e tyre është prishur dhe Kanye West po e sulmon Kimin, ka frikë se ai do të përhapë sekretet e brendshme të familjes së tyre, e që priten të kenë pasoja të tmerrshme.

Burime thonë se familja po shqetësohet se Kanye mund të nxjerrë në pah detaje rreth tyre dhe për katër fëmijët e tyre, transmeton Indeksonline.

Në këngën e tij të re, krijuesi i hiteve 44, bën rep, “Zoti më shpëtoi nga ai përplasje, vetëm që të mund të mposht a– (Kush?) të Pete Davidson“.

Në një video të postuar në rrjetet e tij sociale, reperi tha: “Thjesht duhet t’i bërtas Travis Scott [partnerit të Kylie Jenner] që më dërgoi adresën dhe kohën dhe u sigurua që unë mund të kisha një kujtim të ditëlindjes së vajzës.

“Kylie më la të hyja menjëherë kur arrita në vend, sepse sigurimi më ndaloi edhe një herë kur arrita atje.”

Kim është në një gjendje paniku që ish-i i saj do të përdorë albumin e tij të ardhshëm, Donda 2, për të bërë thumbime drejtuar Kardashianeve.

“Natyrisht, gjatë gjithë lidhjes së tyre nëntëvjeçare, ai ka qenë i ditur për shumë gjëra që ajo do të dëshironte të mbeteshin sekrete dhe të cilat ajo mendon se mund të kërcënojnë potencialisht të shkatërrojnë qetësinë e saj mendore, të shkaktojnë shqetësime në familjen e saj dhe ndoshta edhe të dëmtojnë karrierën e saj”, përfundoi burimi.