Sot pa ujë një pjesë e Çairit dhe Gazi Babës

-

Nga N.P. “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” njoftojnë se për shkak të riparimit të një defekti në rrugë, nga F-6/4 në rr. Pero Nakov pa numër (deri te Brikollazhi) në lagjen Gazi Babë, ndërprerje të furnizimit me ujë do të kenë shfrytëzuesit e një pjese të rr. Pero Nakov.

Siç informon N.P. “Ujësjellës dhe Kanalizim”, ndërprerja do të zgjasë nga ora 08:40 deri në përfundimin e aktiviteteve.

N.P. “Ujësjellës dhe Kanalizim” gjithashtu njofton se ndërprerje të furnizimit me ujë sot nga ora 09:20 do të kenë një pjesë e shfrytëzuesve të rrugës “Stojna Stevkova” dhe rruga “378” në Çair.

Sipas NP “Ujësjellës dhe kanalizim” – Shkup, shfrytëzuesit do të mbesin pa ujë për shkak të një defekti në rrugën “Jajce” 131.

Lajmet e fundit

Canelo Alvarez mposht Jermell Charlo, ruan titujt e super kampionit

Saul “Canelo” Alvarez  mundi Jermell “Iron Man” Charlo me vendim unanim të gjyqtarëve të dielën pas mesnate në T-Mobile...

Kasami i bashkohet VMRO-së: Nuk i votojmë Ndryshimet kushtetuese

I pyetur për ndryshimet kushtetuese dhe pse Lëvizja Besa nuk ka marrë pjesë me kandidatin e saj në Grupin...

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...
- Advertisement -

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...