Nuk iu bind urdhrave të policisë, arrestohet 30 vjeçari nga Tenova e Tetovës

-

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme Zyrtarët policorë të SPB Tetovë në ora 14:30 kanë arrestuar 30-vjeçarin J.B. nga Tenova e Tetovës, i cili sillej në mënyrë agresive dhe nuk u është bindë urdhrave dhe kishte nënçmuar policët të cilët kishin qenë duke kryer detyrën zyrtare në autostradën Tetovë-Gostivar, afër kryqëzimit për në fshatin Kamjan të Tetovë.

Nga SPB-Tetovë njoftojnë se pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit, do të ngritët parashtresë përkatëse ndaj personit në fjalë.

Lajmet e fundit

Ahmeti kryen homazhe në varrezat e Fehmi e Xhevë Lladrovcit në 25 vjetorin e rënijes së tyre

Në përvjetorin e 25 të rënijes heroike së Fehmi e Xhevë Lladrovcit, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali...

Penov mbron ministrin: Tekstet shkollore nuk janë problem i Shaqirit, por i shtetit

Ministri i Pushtetit Lokal, Risto Penov në një intervistë të dhënë për indeks.mk, ditë më parë ka thënë se...

Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një...

25 vjet nga rënia heroike e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Sot bëhen 25 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së...
- Advertisement -

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna ishte ndër artistet më të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe gjatë...

Karlos Sainz: Po mësoj t’i besoj më shumë makinës

Ferrari driver Carlos Sainz of Spain celebrates after winning the British Formula One Grand Prix as Mercedes driver...