Tetovari i jep “dajak” gruas së tij

Dje (01-shkurt) rreth orës 15:30, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë arrestuar 21-vjeçarin R.S. nga Tetova i cili kishte sulmuar fizikisht gruan e tij 22- vjeçare.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor- Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit dhe do të përballet me parashtresë përkatëse.