Edhe Bekim Qoku ia kthen shpinën humbësit serik Ziadin Selës, ASH të shuhet

-

Ish deputeti Bekim Qoku,dikur bashkëpunëtor i afërt i Ziadin Selës, mbase duke marrë si shkak debatin e ashpër që zhvillohet ditëve të fundit në mes aktivistëve të ASH-së, në lidhje me rikandidim e kryetarit të tyre, dhe tendencën për ti shhuar këto zëra, ka reaguar nëpërmjet një postimi në profilin e tij në fejsbuk.

Ja dhe postimi i plotë:

“Një subjekt, qoftë politik apo ekonomik, që nuk ka kurajon, nervin, motivin ta kundërshtojë dhe sfidojë liderin të vet i cili e drejton atë subjekt në humbje të vazhdueshme dhe të njëpasnjëshme, si thotë populli nuk ka hajër aty, ai e ka hak dhe e meriton të shuhet”./fol.mk

Lajmet e fundit

Canelo Alvarez mposht Jermell Charlo, ruan titujt e super kampionit

Saul “Canelo” Alvarez  mundi Jermell “Iron Man” Charlo me vendim unanim të gjyqtarëve të dielën pas mesnate në T-Mobile...

Kasami i bashkohet VMRO-së: Nuk i votojmë Ndryshimet kushtetuese

I pyetur për ndryshimet kushtetuese dhe pse Lëvizja Besa nuk ka marrë pjesë me kandidatin e saj në Grupin...

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...
- Advertisement -

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...