Futbollisti Granit Xhaka mbështet Donaldin në BBV

-21:13 | 13 Shkurt 2022

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka, ka mbështetur Donald Veshajn për finalen e Big Brother VIP.

Xhaka ka publikuar një video në rrjetet sociale, në të cilën ka të veshur një fanellë të Arsenalit që ka emrin e protagonistit të BBV, shkruan portali arbresh.info

“Donald së pari më lër të flas. Sukses në finale, jemi me ty”, dëgjohet duke thënë Xhaka në videon e shpërndarë në InstaStory.

Përndryshe, edhe pesë ditë na ndajnë nga finalja e madhe e BBV. /arbresh.info/

Lajmet e fundit

Kasami i bashkohet VMRO-së: Nuk i votojmë Ndryshimet kushtetuese

I pyetur për ndryshimet kushtetuese dhe pse Lëvizja Besa nuk ka marrë pjesë me kandidatin e saj në Grupin...

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...
- Advertisement -

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+ – Telegrafi

Dje ka qenë një ditë e madhe për rrjedhjet e telefonave të ardhshëm të Samsung. Fillimisht pamë imazhet e...