Bilall Kasami rahaton motrën e Blerim Sejdiut me 25 mijë denarë, ajo jeton në Gjermani (Dokument)

-

Kontratë mbi vepër, kryetari i komunës së Tetovës Bilall Kasami i ka nënshkruar edhe Almedina Sejdi nga Kapaçindolli përndryshe motra e kryetarit të komunës së Zhelinës, Blerim Sejdiu. Por ajo që është më e rëndësishme, Almedina nuk punon në komunë por është e fejuar dhe jeton në Gjermani përmomentin.

https://open.finance.gov.mk/mk/search?recipient=&payer=&term=%D0%B0%D0%BB%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D1%81%D0%B5%D1%98%D0%B4%D0%B8&payerEDB=&recipientEDB=&global_btn=global

Lajmet e fundit

Zyrtare, Julian Nagelsman trajner i ri i Gjermanisë

Julian Nagelsman do të drejtojë kombëtaren e Gjermanisë në “Euro 2024”, pasi u emërua trajneri i ri i kombëtares,...

Ahmeti kryen homazhe në varrezat e Fehmi e Xhevë Lladrovcit në 25 vjetorin e rënijes së tyre

Në përvjetorin e 25 të rënijes heroike së Fehmi e Xhevë Lladrovcit, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali...

Penov mbron ministrin: Tekstet shkollore nuk janë problem i Shaqirit, por i shtetit

Ministri i Pushtetit Lokal, Risto Penov në një intervistë të dhënë për indeks.mk, ditë më parë ka thënë se...

Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një...
- Advertisement -

25 vjet nga rënia heroike e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Sot bëhen 25 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së...

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna ishte ndër artistet më të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe gjatë...