Në kohë xhumaje, Bilall Kasami pret në takim Mickoskin (Video)

-

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami pas takimit që realizoi sot në Komunën e Tetovës me kreun e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski tha se janë koordinuar që në të ardhmen të ndërmarrin aktivitete të përbashkëta me qëllim mbajtjen e zgjedhjeve të parakohsme parlamentare, përcjell TV21.

“Biseduam dhe u koordinuam që ditët në vazhdim të kemi aktivitete apo koordinime të përbashkëta në drejtim të imponimit të zgjedhjeve të parakohshme që vullneti i qytetarëve të vjen në shprehje edhe në pushteti qendrorë”, tha Kasami.

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=1011425993065742&t=0

Lajmet e fundit

MF: Plani i qëndrueshmërisë fiskale – Masa konkrete dhe rekomandime për racionalizimin e shpenzimeve joproduktive te shfrytëzuesit buxhetorë

Përmes masave dhe rekomandimeve konkrete të integruara në Planin e qëndrueshmërisë fiskale dhe përkrahjes së rritjes ekonomike, do të...

Dinamo me mungesa të mëdha para duelit me Balkanin

Kampioni kroat, Dinamo Zagreb, vjen në Prishtinë me shumë probleme para sfidës me kampionin e Kosovës, skuadrën e Balkanit....

PS pr/rezolutë për denimin e sulmit në veri të Kosovës: Mbështesim qëndrimin e qeverisë së Kosovës, Serbia të dorëzojë kriminelët

Faxnews ka siguruar projekt-rezolutën e PS ku dënon sulmin terrorist në veri të Kosovës. Në projekt-rezolutë, PS mbështet cdo...

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail

Google ka konfirmuar se po sjell ’emoji-t’ në shërbimin e saj Gmail, derisa flitej për një gjë të tillë...
- Advertisement -

4 tetor 1824, Meksika shpalli pavarësinë

Pas një lufte 11-vjeçare shkëputjeje nga Spanja, populli meksikan më në fund mori shtetin e tij për herë të...

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...