Nga zeshkane në bjonde, esteistja tetovare që po çmend botën e ekranit në Zvicër

-

Të gjithë e njohin Lil Vloren, që dikur ishte repere senzacionale dhe më pas ndryshoj faqen e librit për tu bërë një nga estetistet më të njohura shqiptare.

Lil Vlora është nga ato femra që nuk kalon pa u vënë re, kjo për shkak të një energjie të jashtëzakonshme që e karakterizon, tipit që ka, por edhe pamjes së bukur, ekstravagante dhe avangarde.

Jeton, punon e vepron në Zvicër, ka një klientelë të gjërë, shumica prej të cilave femra të shoubizit, biznesit, por edhe vajza e gra të thjeshta ama që duhen të duken të jashtëzakonshme.

Se Lil Vlora guxon në të gjitha drejtimet, kjo dihet. Bjondja ikonike, tani është bërë zeshkane dhe ka befasuar me pamjen e re.

Ngjyra e mbyllët e flokëve i ka dhënë freski dhe e tregon edhe më “hot”.

Se ajo është unike, e tregojnë edhe fotot e reja që i ka lansuar në faqen e saj në Instagram.

Lajmet e fundit

Ahmeti kryen homazhe në varrezat e Fehmi e Xhevë Lladrovcit në 25 vjetorin e rënijes së tyre

Në përvjetorin e 25 të rënijes heroike së Fehmi e Xhevë Lladrovcit, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali...

Penov mbron ministrin: Tekstet shkollore nuk janë problem i Shaqirit, por i shtetit

Ministri i Pushtetit Lokal, Risto Penov në një intervistë të dhënë për indeks.mk, ditë më parë ka thënë se...

Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një...

25 vjet nga rënia heroike e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Sot bëhen 25 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së...
- Advertisement -

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna ishte ndër artistet më të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe gjatë...

Karlos Sainz: Po mësoj t’i besoj më shumë makinës

Ferrari driver Carlos Sainz of Spain celebrates after winning the British Formula One Grand Prix as Mercedes driver...