Zëvendësministri Bushi uron 7 Marsin: Deri në pafundësi nderoj mundin dhe djersën tuaj mësues të dashur

-

Zëvendësministri i Punëve të brendshme Nazim Bushi përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar 7 Marsin, Ditën e mësuesit.

Ja postimi i Bushit:

Gëzuar 7 Marsin, festën e Mësuesit

Deri në pafundësi nderoj mundin dhe djersën tuaj mësues të dashur për përmbushjen e misionit të shenjtë, edukimin e më të dashurve tanë.

Paçi shëndet e jetë të gjatë.

https://www.facebook.com/photo?fbid=643266133497776&set=a.605873640570359

Lajmet e fundit

Dinamo me mungesa të mëdha para duelit me Balkanin

Kampioni kroat, Dinamo Zagreb, vjen në Prishtinë me shumë probleme para sfidës me kampionin e Kosovës, skuadrën e Balkanit....

PS pr/rezolutë për denimin e sulmit në veri të Kosovës: Mbështesim qëndrimin e qeverisë së Kosovës, Serbia të dorëzojë kriminelët

Faxnews ka siguruar projekt-rezolutën e PS ku dënon sulmin terrorist në veri të Kosovës. Në projekt-rezolutë, PS mbështet cdo...

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail – Telegrafi

Google ka konfirmuar se po sjell ’emoji-t’ në shërbimin e saj Gmail, derisa flitej për një gjë të tillë...

4 tetor 1824, Meksika shpalli pavarësinë

Pas një lufte 11-vjeçare shkëputjeje nga Spanja, populli meksikan më në fund mori shtetin e tij për herë të...
- Advertisement -

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...

Fronti opozitar, bart me vete marrëdhëniet kaotike nga e kaluara!

-Mëritë e kaluara dhe interesat e ngushta partiake, janë barriera që vështirë kalohen dhe e ngulfasin bashkëpunimin e tyre,...