Regjistrohet tërmet i dobët në Shkup

Një tërmet me magnitudë të dobët prej vetëm 2 shkallëve sipas Rihterit është regjistruar sot në Shkup dhe rrethinë.

Tërmeti është regjistruar në ora 09:48.