Grubi: BDI-ja nuk i qëndron mbrapa askujt nëse keqpërdor detyrën

-

Zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi në emisionin Click Plus përball gazetarit, Arben Ratkoceri dhe Imer Selmani ka thënë se Bashkimi Demokratik për Integrim nuk do t’i qëndrojë prapa asnjërit prej zyrtarëve që do ta keqpërdorë detyrën zyrtare.

Grubi tha se gjatë këtij një viti e gjysmë nuk ka pasur asnjë skandal korruptiv. E këtë tezë të zv.kryeministrit e konfirmuan, të dy gazetarët, Fatmir Aliu dhe Arben Ratkoceri dhe pohuan se këtë periudhë nuk ka ndodhur asnjë skandal korruptiv.

Lajmet e fundit

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail – Telegrafi

Google ka konfirmuar se po sjell ’emoji-t’ në shërbimin e saj Gmail, derisa flitej për një gjë të tillë...

4 tetor 1824, Meksika shpalli pavarësinë

Pas një lufte 11-vjeçare shkëputjeje nga Spanja, populli meksikan më në fund mori shtetin e tij për herë të...

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...

Fronti opozitar, bart me vete marrëdhëniet kaotike nga e kaluara!

-Mëritë e kaluara dhe interesat e ngushta partiake, janë barriera që vështirë kalohen dhe e ngulfasin bashkëpunimin e tyre,...
- Advertisement -

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham i mbajti lotët teksa foli sinqerisht për jetën dhe karrierën e tij në një serial të...

KHF “Istogu” përball ekipi të fortë nga Sllovakia

KHF “Istogu” ka mësuar të martën kundërshtarin e raundit të tretë të Kupës Evropiane për hendbolliste. Shorti i tërhequr...