Selmani: Qeveria ka bërë punë të mira, kemi çmimet më të lira të derivateve në rajon

-

Ish kreu i Demokracisë së Re, Imer Selmani në emisionin Click Plus thurri ellozhe për Qeverisjen e mirë në këtë kohë të krizës. Ai tha se Qeveria ka arritur të mbrojë më së miri në rajon komponentën sociale.

Ai tha se Republika e Maqedonisë së Veriut ka derivatet më të lira në treg në krahasim me vendet e rajonit.
“Qeveria jonë në krahasim me vendet e rajonit ka bërë punë më të mirë për të ruajtur komponentën social. Kemi çmim më të lirë të derivative të naftës në rajon”, tha Selmani.

Lajmet e fundit

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...
- Advertisement -

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+ – Telegrafi

Dje ka qenë një ditë e madhe për rrjedhjet e telefonave të ardhshëm të Samsung. Fillimisht pamë imazhet e...

Di Maria në super formë, vendos klasiken Benfika-Porto

Angel Di Maria vazhdon të shënojë dhe t’i dhurojë fitore Benfikës.Pasi realizoi ëndrrën e jetës për të fituar Kupën...