DAP në aksion, mbyllen një numër i madh i marketeve “KAM”

-

Mëngjesin e sotëm, një pjesë e rrjeti të marketeve janë mbyllur me shirita dhe vula të verdha ku thuhet se është mbyllur nga Drejtoria e të Ardhurave Publike.
Drejtoresha e DAP-it, Sanja Lukarevska mbrëmë njoftoi se në këto markete po kryhen kontrolle të intensifikuara.
“Për momentin në të gjitha degët e marketeve “KAM” ndodhen më shumë se treqind kolegë të Drejtorisë së të Ardhurave Publike, për shkak të parregullsive të konstatuara, ka zbuluar mbrëmë në “Top Tema” në televizionin Telma, drejtoresha e Drejtorisë së të hyrave publike, Sanja Lukarevska.

 

Lajmet e fundit

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...
- Advertisement -

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+ – Telegrafi

Dje ka qenë një ditë e madhe për rrjedhjet e telefonave të ardhshëm të Samsung. Fillimisht pamë imazhet e...

Di Maria në super formë, vendos klasiken Benfika-Porto

Angel Di Maria vazhdon të shënojë dhe t’i dhurojë fitore Benfikës.Pasi realizoi ëndrrën e jetës për të fituar Kupën...