Edhe një hit nga Don Destani

-

Një projekt me producent Çelik Lipa dhe video nga Sekuence e sjellë rap artistin e ri tashmë me plot elan për punë Don Destani të sjellë një projekt të dytë, një këngë ritmike dhe mjaft të bukur, të punuar mjeshtërisht dhe me një vokal unik nga vet këngëtari. Corona, titullohet kënga e dytë tashmë në karierën e Don Destanit, një artist që sheh të ardhmen e tij në muzikë ndërkohë që është pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga publiku pas publikimit të premierës vetëm pak orë më parë, kjo këngë ka grumbulluar tashmë mijëra klikime. Megjithatë, Don Destani nuk do të ndalet me kaq, pasiqë kariera e tij sapo ka filluar dhe hitet nuk kanë të ndalur. E rëndësishme është që ai fillimet i bën me sakrificën e tij duke publikuar kështu këngë solo dhe jo në duete.

Lajmet e fundit

Dinamo me mungesa të mëdha para duelit me Balkanin

Kampioni kroat, Dinamo Zagreb, vjen në Prishtinë me shumë probleme para sfidës me kampionin e Kosovës, skuadrën e Balkanit....

PS pr/rezolutë për denimin e sulmit në veri të Kosovës: Mbështesim qëndrimin e qeverisë së Kosovës, Serbia të dorëzojë kriminelët

Faxnews ka siguruar projekt-rezolutën e PS ku dënon sulmin terrorist në veri të Kosovës. Në projekt-rezolutë, PS mbështet cdo...

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail – Telegrafi

Google ka konfirmuar se po sjell ’emoji-t’ në shërbimin e saj Gmail, derisa flitej për një gjë të tillë...

4 tetor 1824, Meksika shpalli pavarësinë

Pas një lufte 11-vjeçare shkëputjeje nga Spanja, populli meksikan më në fund mori shtetin e tij për herë të...
- Advertisement -

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...

Fronti opozitar, bart me vete marrëdhëniet kaotike nga e kaluara!

-Mëritë e kaluara dhe interesat e ngushta partiake, janë barriera që vështirë kalohen dhe e ngulfasin bashkëpunimin e tyre,...