Monika Lubonja feston ditëlindjen, Fifi i bën urimin e veçantë: E lumtur që të kam gjetur


Aktorja e njohur shqiptare dhe ish-banorja e Big Brother VIP, Monika Lubonja mbetet një ndër personazhet më të komentuar të shtëpisë së famshme.

Sot (e mërkurë) aktorja po feston ditëlindjen e 54-të, ndërsa nuk kanë munguar urime të shumta nga ana e miqve dhe fansave të saj.

Një urim i veçantë për Monikën ka bërë edhe këngëtarja e njohur, Fifi përmes disa pamjeve të shkëputura nga Big Brother VIP.

Foto: Fifi/InstaStory

“Gusha ime gëzuar edhe 100 pranvera shpirt, e lumtur që të kam gjet, të dua”, ka shkruar Fifi në urimin e saj për aktoren.

Foto: Fifi/Instagram

Kujtojmë që Monika dhe Fifi krijuan një lidhje të fortë shoqërorë gjatë kohës kur të dyja qëndruan për disa muaj në shtëpinë e famshme të BB VIP, e që vazhdon të jetë e tillë edhe pas përfundimit të tij.

Foto: Fifi/InstaStory

Ndërsa, vet Monika postoi një video ku shihet e veshur në një kostum elegantë me ngjyrë të zezë dhe vija të bardha.

“Uhhh… kështu zvogëlohet edhe 1 vit”, ka shkruar Monika në mbishkrimin e videos. /Telegrafi/