Britney Spears konfirmon se është martuar me Sam Asgharin?

-


Britney Spears me sa duket ka konfirmuar se është martuar me të fejuarin, Sam Asghari, në një postim të shpërndarë të mërkurën në Instagram.

Këngëtarja 40-vjeçare e quajti aktorin 28-vjeçar ‘burri im’ në një mbishkrim të një klipi të shkurtër, që tregonte çiftin duke u puthur nën ujë teksa po notonin në një pishinë.

“Dje unë dhe bashkëshorti im shkuam për të notuar. Unë jam si një peshk”, ka shkruar Britney, e cila ka treguar këtë javë se ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Britney Spears dhe Sam (Foto: Film Magic)

Videoja tregoi gjithashtu yllin e muzikës pop shtatzënë duke u zhytur në pishinë ndërsa kishte veshur bikini.

Ajo gjithashtu kreu një numër lëvizjesh mbresëlënëse noti nën ujë, si dhe notoi nga një skaj i pishinës në tjetrin.

“Unë shkoj shumë thellë, atëherë më duhet t’i kujtoj vetes që duhet të dilni për ajër. Kam dëgjuar se uji është ushtrimi më i mirë për foshnjat”, tha ajo.

Kjo nuk është hera e parë që Britney i referohet Sam si bashkëshorti i saj.

Ajo përdori këtë etiketim në njoftimin e shtatzënisë të hënën, si dhe një postim në Instagram më 4 mars për ditëlindjen e 28-të të Sam.

Çifti u fejuan në shtator 2021 pas afro pesë vitesh lidhje. Sam i dhuroi Britneyt një unazë fejese me një diamant 4 karatësh. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Ahmeti kryen homazhe në varrezat e Fehmi e Xhevë Lladrovcit në 25 vjetorin e rënijes së tyre

Në përvjetorin e 25 të rënijes heroike së Fehmi e Xhevë Lladrovcit, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali...

Penov mbron ministrin: Tekstet shkollore nuk janë problem i Shaqirit, por i shtetit

Ministri i Pushtetit Lokal, Risto Penov në një intervistë të dhënë për indeks.mk, ditë më parë ka thënë se...

Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një...

25 vjet nga rënia heroike e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Sot bëhen 25 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së...
- Advertisement -

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna ishte ndër artistet më të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe gjatë...

Karlos Sainz: Po mësoj t’i besoj më shumë makinës

Ferrari driver Carlos Sainz of Spain celebrates after winning the British Formula One Grand Prix as Mercedes driver...