Gazetarë të ndryshëm besojnë se Donaldi do ta kishte fituar BB VIP nëse do të ishte me Borën

-


Publikimi i Donald Veshajt në Instagram u diskutua edhe në studion e “Shqipëria live”, ku gazetarë të ndryshëm dhanë opinionet e tyre në lidhje me situatën e krijuar.

“Do të kishte fituar BBV nëse do të ishte me Borën, një pjesë e madhe e publikut nuk ia fali kurrë dhe nuk ia fali as pjesën që ai u bë pishman”, ka pohuar njëri prej gazetarëve në panel, citon Top Channel.

Sipas gazetarëve, akoma ndjekësit shkruajnë për ‘tradhtinë’ që aktori i bëri ish-të dashurës së tij, Bora Zemani, duke treguar influencën që ka pasur në publik.

Kryefjala e mediave ka qenë lidhja e moderatores së popullarizuar me banorin e Big Brother VIP, e cila ka pasur uljet dhe ngritjet e saj.

Gjatë periudhës që Donaldi ishte brenda shtëpisë së BBV krijoi një lidhje me këngëtaren Beatrix Ramosaj, ndërsa rrjedha e gjithçkaje ndryshoi.

Kjo gjë acaroi edhe më shumë ndjekësit të cilët vijuan me një lumë akuzash dhe komentesh ndaj Donaldit dhe Beatrix.

(Foto: Instagram/borazemani)

Pas mbarimit të programit, gjërat midis tyre mbaruan shpejt duke i dhënë fund lidhjes së tyre disa javore.

Deri më tani akoma nuk ka reagime, se si kanë vijuar gjërat pas deklaratës së aktorit për të rifituar Borën.

Ndryshe, në postimin e tij, aktori sikur dha indikacione se po përpiqet të rifitojë zemrën e ish-të dashurës së tij, pasi në një paragraf shkroi: “Jam i lumtur për eksperiencën, por i penduar për humbjen time aty, një humbje që po mundohem ta rifitoj që në momentin që dola e këtu, nuk po flas për çmimin e madh”.

“E ndërkohë që kamerat janë fikur, uroj të kuptoni e të respektoni që tanimë kjo është jeta ime reale e si të tillë dua ta trajtoj. Kam kërkuar falje aty ku duhet dhe ku meriton dhe kam mbyllur portat që nuk duhet t’i kisha hapur kurrë. Me ndihmën e kohës dhe të diellit, uroj që bora të shkrihet”, thoshte mes tjerash Donald Veshaj.

Lajmet e fundit

MF: Plani i qëndrueshmërisë fiskale – Masa konkrete dhe rekomandime për racionalizimin e shpenzimeve joproduktive te shfrytëzuesit buxhetorë

Përmes masave dhe rekomandimeve konkrete të integruara në Planin e qëndrueshmërisë fiskale dhe përkrahjes së rritjes ekonomike, do të...

Dinamo me mungesa të mëdha para duelit me Balkanin

Kampioni kroat, Dinamo Zagreb, vjen në Prishtinë me shumë probleme para sfidës me kampionin e Kosovës, skuadrën e Balkanit....

PS pr/rezolutë për denimin e sulmit në veri të Kosovës: Mbështesim qëndrimin e qeverisë së Kosovës, Serbia të dorëzojë kriminelët

Faxnews ka siguruar projekt-rezolutën e PS ku dënon sulmin terrorist në veri të Kosovës. Në projekt-rezolutë, PS mbështet cdo...

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail

Google ka konfirmuar se po sjell ’emoji-t’ në shërbimin e saj Gmail, derisa flitej për një gjë të tillë...
- Advertisement -

4 tetor 1824, Meksika shpalli pavarësinë

Pas një lufte 11-vjeçare shkëputjeje nga Spanja, populli meksikan më në fund mori shtetin e tij për herë të...

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...