VIDEO / Referi ndal ndeshjen, për të propozuar martesë basketbollistes!

-


LEXO EDHE:

Një rast i pazakont ka ndodhur në basketbollin e femrave në Malin e Zi. Në ndeshjen mes Podgoricës e Buduçnostit, gjyqtari i ndeshjes ndërpreu për një moment ndeshjen dhe i propozi martesë të dashurës së tij, basketbollistes Violeta Lazareviq.

Kur basketbollistja e Buduçnostit, Violeta Lazareviq , po përgatitej për gjuajtje të lira, gjyqtari kryesor Stefan Vukoviq, iu afrua nga pas dhe u ul në gjunjë në dysheme.

Ai i bëri propozimin e martesës, propozim që mori miratimin e basketbollistes./Indeksonline

Lajmet e fundit

Ahmeti kryen homazhe në varrezat e Fehmi e Xhevë Lladrovcit në 25 vjetorin e rënijes së tyre

Në përvjetorin e 25 të rënijes heroike së Fehmi e Xhevë Lladrovcit, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali...

Penov mbron ministrin: Tekstet shkollore nuk janë problem i Shaqirit, por i shtetit

Ministri i Pushtetit Lokal, Risto Penov në një intervistë të dhënë për indeks.mk, ditë më parë ka thënë se...

Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një...

25 vjet nga rënia heroike e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Sot bëhen 25 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së...
- Advertisement -

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna ishte ndër artistet më të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe gjatë...

Karlos Sainz: Po mësoj t’i besoj më shumë makinës

Ferrari driver Carlos Sainz of Spain celebrates after winning the British Formula One Grand Prix as Mercedes driver...