Videoja bizare – në prani të vajzës së saj, Jada rrëfen me krenari se gjyshja ia mësoi vetëkënaqësinë kur ishte nëntëvjeçare

-


Pas skandalit në ‘Oscars 2022’, familja Smith vazhdon të jetë e përfolur dhe çdo ditë shfaqen regjistrime të reja, të cilat sipas shumëkujt janë dëshmi se diçka nuk është në rregull me atë familje.

Në Twitter është shpërndarë një video, në të cilën gruaja e Will, Jada Pinkett Smith, tregon me krenari në prezencë të vajzës dhe nënës së saj, se si ishte mësuar të masturbonte që në moshën nëntëvjeçare. Për t’i bërë gjërat më të çuditshme, këtë ia kishte mësuar gjyshja.

“Gjyshja ime ma mësoi vetëkënaqësinë, sepse donte që unë të dija që kënaqësia vinte nga unë. Ajo nuk donte që unë të bija në krahët e një maskulli edhe nëse më jepte kënaqësi, të mendonte se ai është meritor për këtë. Dhe këtë ma mësoi kur isha nëntëvjeçare”, thotë e Jada e entuziazmuar në emisionin e saj, ku është e pranishme edhe vajza Willow Smith.

“Kjo është kaq e neveritshme”; “Çfarë po ndodh me këtë familje?”; “Kjo është kaq e keqe”; “A nuk është fjala për abuzimin e fëmijëve?” – janë disa prej komenteve.

Ndryshe, Will dhe Jada jetojnë në një martesë të hapur. Në vitin 2020 doli në dritë historia e lidhjes me një shok të djalit të saj, Jaden Smith. Këngëtari August Alsina rrëfeu në emisionin “The Breakfast Club” se ka pasur aferë prej vitesh me aktoren, e cila është 21 vite më e madhe se ai.

“Isha i dashuruar me të. Një ditë fola me burrin e saj, Will dhe ai ma dha bekimin e tij. Ne u bëmë shumë të afërt. Unë iu përkushtova asaj dhe dhashë gjithçka në atë marrëdhënie”, kishte pohuar August duke pranuar madje se kishte shkuar në pushime në Havai me Jada dhe familjen e saj. /Telegrafi/

August Alsina dhe Jada Pinkett Smith (Foto: BET Awards/Marca)

Lajmet e fundit

MF: Plani i qëndrueshmërisë fiskale – Masa konkrete dhe rekomandime për racionalizimin e shpenzimeve joproduktive te shfrytëzuesit buxhetorë

Përmes masave dhe rekomandimeve konkrete të integruara në Planin e qëndrueshmërisë fiskale dhe përkrahjes së rritjes ekonomike, do të...

Dinamo me mungesa të mëdha para duelit me Balkanin

Kampioni kroat, Dinamo Zagreb, vjen në Prishtinë me shumë probleme para sfidës me kampionin e Kosovës, skuadrën e Balkanit....

PS pr/rezolutë për denimin e sulmit në veri të Kosovës: Mbështesim qëndrimin e qeverisë së Kosovës, Serbia të dorëzojë kriminelët

Faxnews ka siguruar projekt-rezolutën e PS ku dënon sulmin terrorist në veri të Kosovës. Në projekt-rezolutë, PS mbështet cdo...

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail

Google ka konfirmuar se po sjell ’emoji-t’ në shërbimin e saj Gmail, derisa flitej për një gjë të tillë...
- Advertisement -

4 tetor 1824, Meksika shpalli pavarësinë

Pas një lufte 11-vjeçare shkëputjeje nga Spanja, populli meksikan më në fund mori shtetin e tij për herë të...

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...