Khloe Kardashian pranon se e vendosi me Photoshop vajzën e saj në fotografitë e realizuara në Disneyland

-


Khloe Kardashian u detyrua të pranonte se më parë i kishte rregulluar me Photoshop fotografitë e realizuara në Disneyland të vajzës e True Thompson.

Në fillim të këtij viti, ylli televiziv u akuzua se kishte vendosur vajzën e saj përmes programit të editimit të fotografive në imazhet e përbashkëta me mbesën Chicago West, por deri më tani ajo nuk i është përgjigjur asnjëherë këtyre akuzave.

Khloe gaboi të martën duke u thënë ndjekësve në Instagram se True po shijonte udhëtimin e saj të parë në parkun tematik në Kaliforni.

Në fakt, True Thompson nuk ndodhej në këtë fotografi ((Foto: Instagram/kimkardashian)

Një fans “i bëri presion” me prova – duke theksuar se Kardashian kishte pohuar më parë se vajza kishte vizituar resorin e Disneyt, duke treguar një imazh të edituar që ishte publikuar në tetor të vitit 2021.

Më pas, Khloe pranoi se e ka edituar fotografinë duke thënë: “Epo, gabova me këtë. Gjithsesi… le të fokusohemi në diçka tjetër. Emisioni ynë do të transmetohet pas disa ditësh”.

Vajza e Khloe është vendosur me Photoshop edhe në këtë imazh (Foto: Instagram/kimkardashian)

Dyshimet në lidhje me fotografitë filluan në janar të këtij viti, kur një përdoruese e TikTokut u bë virale lidhur me akuzat se Khloe i kishte rregulluar fotografitë e mbesës së saj për të përfshirë edhe True në imazh.

Imazhet e përmendura tregojnë se Chicago, vajza e Kim Kardashian, është e turbullt, ndërsa True duket së është futur më pas në fotografi. /Telegrafi/

@maiachondrialmembrane if you’re wondering where i’ve been, ive been preparing content for the launch of my podcast @she/her/liar ♬ original sound – maia

Lajmet e fundit

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...

Fronti opozitar, bart me vete marrëdhëniet kaotike nga e kaluara!

-Mëritë e kaluara dhe interesat e ngushta partiake, janë barriera që vështirë kalohen dhe e ngulfasin bashkëpunimin e tyre,...

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham i mbajti lotët teksa foli sinqerisht për jetën dhe karrierën e tij në një serial të...

KHF “Istogu” përball ekipi të fortë nga Sllovakia

KHF “Istogu” ka mësuar të martën kundërshtarin e raundit të tretë të Kupës Evropiane për hendbolliste. Shorti i tërhequr...
- Advertisement -

Turqia nuk ndalet, kryen sulme të tjera ndaj PKK-së në Irak

Bayraktar Kızılelma and the Akıncı UCAV conduct a formation flight, Tekirdağ, Türkiye, April 24, 2023. (Courtesy of Baykar)Forcat...

Trajneri i Çekisë: Është e vështirë, por në Shqipëri luajmë për gjithçka

Czech Republic coach Jaroslav Silhavy gestures during the UEFA Nations League soccer match between Portugal and the Czech...