Hari Kejn, sërisht në radarin e “Djajve të Kuq”

-


LEXO EDHE:

Edhe pse së fundmi është përfolur se Man. Junajted është sërish i interesuar për Hari Kejnin, ky i fundit nuk e mendo fare kalimin në “Old Traford”. Vendimi i Kejnit thuhet se ka ardhur për faktin se ish-menaxheri i tij, Maurisio Poketinjo humbi garën për menaxherin e ri të “Djajve të Kuq”. Prandaj, Kejn është i vendosur të qëndrojë në Londër dhe të vazhdojë të luajë për skuadrën e Totenhamit që drejtohet nga italiani Antonio Konte.

Përveç kësaj, ai do të ketë një shans të mirë për të luajtur në Ligën e Kampionëve në sezonin e ardhshëm, pasi që Totenhami aktualisht është i katërti në tabelë, tre vende më lart se Junajtedi, i cili është sërish në telashe të mëdha.

“Djajtë e Kuq”, mund të shpresojnë vetëm se shembulli i Kejnit nuk do të ndiqet nga objektivat e tjerë të transferimit si Deklan Rajs nga Uest Hemi dhe Xhon MekGinn nga Aston Villa.

Lajmet e fundit

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...
- Advertisement -

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+ – Telegrafi

Dje ka qenë një ditë e madhe për rrjedhjet e telefonave të ardhshëm të Samsung. Fillimisht pamë imazhet e...

Di Maria në super formë, vendos klasiken Benfika-Porto

Angel Di Maria vazhdon të shënojë dhe t’i dhurojë fitore Benfikës.Pasi realizoi ëndrrën e jetës për të fituar Kupën...