Arbër Hajdari flet për Big Brother VIP: Mes Donaldit dhe Beatrix ishte një pëlqim i momentit

-


Arbër Hajdari dhe Balina Bodinaku kanë qenë opinionistët e edicionit të parë të Big Brother VIP.

Të dy ishin në qendër të vëmendjes edhe për komentet dhe mendimit që kanë dhënë në lidhje me ngjarjet dhe banorët e shtëpisë së famshme.

Për të folur për përvojën e tij në BB VIP, Arbëri së fundi ishte i ftuar në emisionin “Kojshia Show”.

Foto: Arbër Hajdari/Instagram

Ndër tjera, Hajdari ka komentuar edhe trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix, i cili tha se nuk mendon që ka patur diçka në mes aktorit dhe këngëtares që u lidhën gjatë periudhës së qëndrimit në shtëpinë e BB VIP.

“Nuk mendoj që ka patur ndonjë gjë me Beatrix, me Borën besoi që ka patur, me Beatrix mund te ketë patur ndonjë pëlqim gjatë kohës sa kanë qenë brenda shtëpisë dhe vet fakti se si shkuan ngjarjet që në momentin që kanë dalë nga shtëpia nuk ka patur asgjë mes tyre me vjen ndërmend që ka qenë në pëlqim momental. Njerëzit që duhet do të kthehen te ajo që duan sado që te kenë histori të ndryshme në jetë e tyre”, është shpreh Hajdari.

Foto: Donald Veshaj/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që pak ditë më parë Donaldi theu heshtje disa muaj pas përfundimit të Big Brother VIP, përmes një statusi në Instagram.

Aktori dhe ish-banori i BB VIP në reagim la të kuptohej se ai po tentonte të rikthehej me prezantuesen, ndërsa ka mbyllur gjërat me Beatrix.

Një reagim për historinë e tyre, sot (e diel) ka bërë edhe Bora, e cila tha se shumë nga gjërat që janë komentuar dhe shkruar nuk janë të vërteta dhe se mes saj dhe Donaldit për momentin nuk ka asgjë. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail – Telegrafi

Google ka konfirmuar se po sjell ’emoji-t’ në shërbimin e saj Gmail, derisa flitej për një gjë të tillë...

4 tetor 1824, Meksika shpalli pavarësinë

Pas një lufte 11-vjeçare shkëputjeje nga Spanja, populli meksikan më në fund mori shtetin e tij për herë të...

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...

Fronti opozitar, bart me vete marrëdhëniet kaotike nga e kaluara!

-Mëritë e kaluara dhe interesat e ngushta partiake, janë barriera që vështirë kalohen dhe e ngulfasin bashkëpunimin e tyre,...
- Advertisement -

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham i mbajti lotët teksa foli sinqerisht për jetën dhe karrierën e tij në një serial të...

KHF “Istogu” përball ekipi të fortë nga Sllovakia

KHF “Istogu” ka mësuar të martën kundërshtarin e raundit të tretë të Kupës Evropiane për hendbolliste. Shorti i tërhequr...