Johnny Depp pretendon se Amber Heard ose shoqja e saj kanë kryer nevojën në shtratin e tij dhe më pas e kanë mbuluar me çarçafë

-


Kur Johnny Depp do të dilte në përballje ditën e sotme (e martë) në çështjen e shpifjes kundër ish-bashkëshortes, Amber Heard, ai pritet të diskutojë njërin nga incidentet famëkeqe.

Depp ka akuzuar Heardin ose mikeshën e saj se kanë kryer nevojën fiziologjike në anën e tij të shtratit si pjesë e një akti hakmarrjeje.

Depp ka paditur ish-gruan e tij, Heard, duke pretenduar se ajo e kishte bërë atë si një abuzues në një letër të hapur që ajo shkroi në vitin 2018, shkruan Marca.

Amber Heard (Foto: AP)

Ndërsa Heard nuk e përmendi emrin e ish-bashkëshortit të saj në artikullin e Washington Post, ekipi i tij ligjor ka pohuar se ajo ka dëmtuar karrierën e tij.

Ylli i Hollywoodit ka paditur Heard për 50 milionë dollarë dëmshpërblim, teksa aktorja ka kundërpaditur për 100 milionë dollarë për shpifje.

Më 22 prill 2016, Heard organizoi festën e saj të ditëlindjes së 30-të në apartamentin e tyre në qendër të Los Angelesit.

Johnny Depp (Foto: Getty Images)

Depp thuhet se mbërriti vonë dhe vendosi të mos merrte pjesë në festë, gjë që e hidhëroi ish-bashkëshorten e tij.

Megjithatë, të nesërmen në mëngjes, punonësja e Johnny e telefonoi për t’i thënë se dikush kishte bërë nevojën në anën e tij të shtratit dhe më pas e kishte mbuluar me çarçafë.

Depp është i sigurt se Heard ose një nga miqtë e saj është fajtor për krimin e tmerrshëm.

Ky skandal, tha ai më vonë, ishte ‘gjëja e fundit’ që prishi martesën e tyre. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Zyrtare, Julian Nagelsman trajner i ri i Gjermanisë

Julian Nagelsman do të drejtojë kombëtaren e Gjermanisë në “Euro 2024”, pasi u emërua trajneri i ri i kombëtares,...

Ahmeti kryen homazhe në varrezat e Fehmi e Xhevë Lladrovcit në 25 vjetorin e rënijes së tyre

Në përvjetorin e 25 të rënijes heroike së Fehmi e Xhevë Lladrovcit, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali...

Penov mbron ministrin: Tekstet shkollore nuk janë problem i Shaqirit, por i shtetit

Ministri i Pushtetit Lokal, Risto Penov në një intervistë të dhënë për indeks.mk, ditë më parë ka thënë se...

Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një...
- Advertisement -

25 vjet nga rënia heroike e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Sot bëhen 25 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së...

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna ishte ndër artistet më të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe gjatë...