Konfirmohet veprimi bizar i Drake për të mos i lejuar femrat të përfitojnë nga marrëdhënia me të dhe të mbeten shtatzënë

-


Reperi kanadez, Drake, thuhet se bën një veprim të pazakontë pas marrëdhënieve seksuale me femrat.

Në podcastin “Kyle and Jackieo”, një pjesë e të cilit është shpërndarë në TikTok, prezantuesja i ka treguar thashethemet që qarkullonin në mesin e femrave që kanë pasur raporte intime me këngëtarin.

“Ndoshta keni dëgjuar për thashethemin që qarkullon për Drake, ka të bëjë me veprimin e tij pasi bën seks. Një modele anonime e Instagramit, e ka rrëfyer tregimin e saj”.

(Foto: Instagram/champagnepapi)

“Ai ka shkuar në tualet për ta hequr prezervativin, kurse ajo më vonë hyri fshehurazi dhe përdori atë prezervativ për të mbetur shtatzënë. Megjithatë, ajo pati një reagim të menjëhershëm duke e përshkruar se si ndihej sikur po derdhte llavë të nxehtë në vetvete”, ka treguar nikoqirja e podcastit.

Ajo më tej ka shpjeguar se Drake qet një lloj preparati, sipas fjalëve të saj, një “salcë djegëse” në prezervativ në mënyrë që të vrasë të gjitha spermatozoidet, ashtu që femrat të mos përfitojnë nga marrëdhënia me të dhe të mbeten shtatzënë.

Njëherësh, këngëtari duke e ditur se femrat do të tentojnë gjëra të tilla, qëndron në dhomë me to për një kohë të gjatë pas kryerjes së marrëdhënies. /Telegrafi/

@kyleandjackieo

Is this Drake SPICY CONDOM rumour genius or cruel?? 🌶 #KJShow #drake #radio #sydney #champagnepapi

♬ original sound – KyleAndJackieo

Lajmet e fundit

MF: Plani i qëndrueshmërisë fiskale – Masa konkrete dhe rekomandime për racionalizimin e shpenzimeve joproduktive te shfrytëzuesit buxhetorë

Përmes masave dhe rekomandimeve konkrete të integruara në Planin e qëndrueshmërisë fiskale dhe përkrahjes së rritjes ekonomike, do të...

Dinamo me mungesa të mëdha para duelit me Balkanin

Kampioni kroat, Dinamo Zagreb, vjen në Prishtinë me shumë probleme para sfidës me kampionin e Kosovës, skuadrën e Balkanit....

PS pr/rezolutë për denimin e sulmit në veri të Kosovës: Mbështesim qëndrimin e qeverisë së Kosovës, Serbia të dorëzojë kriminelët

Faxnews ka siguruar projekt-rezolutën e PS ku dënon sulmin terrorist në veri të Kosovës. Në projekt-rezolutë, PS mbështet cdo...

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail

Google ka konfirmuar se po sjell ’emoji-t’ në shërbimin e saj Gmail, derisa flitej për një gjë të tillë...
- Advertisement -

4 tetor 1824, Meksika shpalli pavarësinë

Pas një lufte 11-vjeçare shkëputjeje nga Spanja, populli meksikan më në fund mori shtetin e tij për herë të...

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...