Jessie J konfirmon lidhjen e re me basketbollistin Chanan Colman teksa shihen duke shkëmbyer puthje gjatë një dalje në Los Angeles


Ajo fillimisht ndezi spekulime për romancë me basketbollistin, Chanan Safir Colman gjatë një pushimi në Karaibe muajin e kaluar.

Dhe Jessie J konfirmoi se po takohet me atletin profesionist 38-vjeçar, pasi ajo u pa duke e puthur atë në një takim dreke në Los Angeles të hënën (18 prill).

Padyshim që çifti është në fazën e muajit të mjaltit pasi këngëtarja 34-vjeçare nuk i rezistoi dot puthjes me Chanan pavarësisht se kishte maskë për fytyrën.

Jessie kishte veshur një bluzë të bardhë të prerë së bashku me dollakë të zinj, çorape të bardha Nike dhe atlete shumëngjyrëshe.

Krijuesja e hitit “Bang Bang” ishte e pajisur me një çantë të madhe lëkure të zezë me tegela dhe syze dielli.

Flokët e saj u tërhoqën mbrapsht në një bisht, teksa ajo tregonte pamjen e saj natyrale duke vendosur një grim minimal.

Chanan në anën tjetër u pa me një bluzë të bardhë me mëngë të gjata nga marka e veshjeve sportive “7 Days Active” së bashku me pantallona të shkurtra atletike të zeza dhe atlete “Air Jordan 7”.

Çifti i ri më vonë u panë duke u larguar me një Jeep Rubicon të zi, shkruan DailyMail.

Chanan është një atlet profesionist i njohur pasi ai filloi karrierën e tij gati 20 vjet më parë duke luajtur për ekipin finlandez Lappeenrannan NMKY.

Ai ka luajtur në shumë skuadra profesionale dhe aktualisht po luan për Hapoel Haifa të Ligës Premier të Basketbollit të Izraelit.

Chanan ka mjaft rezyme pasi ka fituar dy kampionate të Ligës Finlandeze (2005, 2006), një kampionat të Ligës së Izraelit (2013) dhe një fitore të Kupës së Izraelit (2018).

Ai është njohur gjithashtu si një individ pasi ai ishte MVP i finaleve të Ligës Finlandeze në 2006, MVP i Ligës Daneze në 2012 dhe dy herë një All-Star i Ligës së Izraelit në 2015 dhe 2019.

Çifti i lumtur fillimisht ndezi thashethemet për romancë muajin e kaluar në ishullin Necker të Richard Branson në Karaibe, ndërsa Chanan i është bashkuar Jessiet për udhëtimin e punës.

Jessie hyri në Instagram në atë kohë dhe dukej komode me basketbollistin profesionist danezo-izraelit Chanan në një foto grupore në plazh.

“Nuk ka qenë një kohë e lehtë për të pas abortit të saj në fund të vitit 2021, por ajo po shikon anën e mirë të gjithçkaje.

Kujtojmë që në janar, Jessie tregoi sinqerisht se si vuajtja e një aborti spontan nëntorin e kaluar dhe ishte ‘koha më e trishtuar dhe më e vetmuar’ e jetës së saj.

Në vitin 2014, Jessie zbuloi se “nuk mund të ketë kurrë” fëmijë në mënyrë natyrale. Ajo tha në skenë në atë kohë: ‘Më thanë katër vjet më parë se nuk mund të kem kurrë fëmijë.

Ndërkohë në tetor, Jessie njoftoi se ishte ndarë nga balerini Max Pham pas shtatë muajsh lidhje.

Në një postim të përzemërt, ylli i muzikës tha se balerini Max ishte një “njeri i mrekullueshëm”, duke shtuar se ata “kanë qenë miq për një kohë”.

Jessie filloi të takohej me koreografin Max vitin e kaluar, katër muaj pas ndarjes nga aktori Channing Tatum.

Krijuesja e hitit “Price Tag” u lidh për herë të parë me Channing në tetor të vitit 2018, kur ata u panë së bashku në Seattle.

Çifti thuhet se u nda në nëntor 2019, vetëm për t’u ribashkuar në janar të vitit të ardhshëm.

Marrëdhënia ishte jetëshkurtër, megjithatë, dhe ata shkuan rrugët e tyre të ndara prillin e kaluar. /Telegrafi/