Ahmeti uron FC Shkupin: Urime dhe suksese në garat europiane

-

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka uruar FC Shkupin për fitimin e titullit kampion në futboll.

Statusi i plotë i Ahmetit në facebook:

21 vjet më pas, festa e merituar rikthehet sot në Shkup pas shpalljes kampion të FC Shkupi.

Urime drejtuesve të klubit, lojtarëve, të gjithë përkrahësve dhe tifozëve Shvercerat Shkup për këtë arritje të madhe.

Uroj suksese në garat europiane, ju priftë e mbara djema!

Lajmet e fundit

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail – Telegrafi

Google ka konfirmuar se po sjell ’emoji-t’ në shërbimin e saj Gmail, derisa flitej për një gjë të tillë...

4 tetor 1824, Meksika shpalli pavarësinë

Pas një lufte 11-vjeçare shkëputjeje nga Spanja, populli meksikan më në fund mori shtetin e tij për herë të...

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...

Fronti opozitar, bart me vete marrëdhëniet kaotike nga e kaluara!

-Mëritë e kaluara dhe interesat e ngushta partiake, janë barriera që vështirë kalohen dhe e ngulfasin bashkëpunimin e tyre,...
- Advertisement -

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham i mbajti lotët teksa foli sinqerisht për jetën dhe karrierën e tij në një serial të...

KHF “Istogu” përball ekipi të fortë nga Sllovakia

KHF “Istogu” ka mësuar të martën kundërshtarin e raundit të tretë të Kupës Evropiane për hendbolliste. Shorti i tërhequr...