Atmosfera fantastike në Çair, Shkupi kërkon fitoren


Atmosfera para ndeshjes në mes FC Shkupit dhe Renovës në kuadër të javës së 29 në Ligën e Parë Futbollistike të Maqedonisë
Me fitore , FC Shkupi shpallet kampion në Ligën e Parë të Maqedonisë. /Alsat.mk

The post Atmosfera fantastike në Çair, Shkupi kërkon fitoren appeared first on Alsat.