Mësohet se sa do të përfitojnë Tajson Fjuri dhe Dilian Uajt

-


Tajson Fjuri dhe Dillian Uajt, pos përballjes me njëri-tjetrin të shtunën mbrëma, do të marrin shifra tejet të larta të parave pas këtij meçi. Duke qenë se luftohet për titullin kampion të botës për peshat e rënda, edhe monedhat nuk janë kursyer në drejtim të boksierëve.

Në bazë të asaj që raporton “Daily Mail”, për Fjurin do të shkojnë hiç më pak se 25.56 milionë euro, ndërsa Uajt do të arkëtojë diku rreth 6.54 milionë të tilla.  Fituesi i të gjithë takimit, pos këtyre, do të marrë edhe shtesë prej 3.92 milionë euro.

Ndeshja do të fillojë rreth orës 23:00, në stadiumin “Uembli”.

Lajmet e fundit

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...
- Advertisement -

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+ – Telegrafi

Dje ka qenë një ditë e madhe për rrjedhjet e telefonave të ardhshëm të Samsung. Fillimisht pamë imazhet e...

Di Maria në super formë, vendos klasiken Benfika-Porto

Angel Di Maria vazhdon të shënojë dhe t’i dhurojë fitore Benfikës.Pasi realizoi ëndrrën e jetës për të fituar Kupën...