Muadini me reagim kundër ASH-së: Hakun të ma ruani

-

Ish këshilltari i Aleancës për Shqiptarët, Osama Muadini ka lëshuar në rrjetet sociale një reagim në të cilin paraqet “mosmirnjohjen” që e merr si shpërblim nga ana e partisë së tij.

Muadini ka thënë se ASH-ja i ka shumë hak duke lënë të nënkuptohet se ka dhënë shum kontribut në partinë e Selës

Statusi i plotë:

 

Themelues JO!

Anëtar JO!

Aktivist JO!

Kontribues JO!

Meritor JO!

Si të doni MË QUANI, por HAKUN… t’ma RUANI!

Lajmet e fundit

Zyrtare, Julian Nagelsman trajner i ri i Gjermanisë

Julian Nagelsman do të drejtojë kombëtaren e Gjermanisë në “Euro 2024”, pasi u emërua trajneri i ri i kombëtares,...

Ahmeti kryen homazhe në varrezat e Fehmi e Xhevë Lladrovcit në 25 vjetorin e rënijes së tyre

Në përvjetorin e 25 të rënijes heroike së Fehmi e Xhevë Lladrovcit, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali...

Penov mbron ministrin: Tekstet shkollore nuk janë problem i Shaqirit, por i shtetit

Ministri i Pushtetit Lokal, Risto Penov në një intervistë të dhënë për indeks.mk, ditë më parë ka thënë se...

Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një...
- Advertisement -

25 vjet nga rënia heroike e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Sot bëhen 25 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së...

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna ishte ndër artistet më të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe gjatë...