Donçiç-Shekill O’Nill: Fjalët e këqia në sllovenisht, t’i mësojë më vonë

-


Luka Donçiç është arsyeja pse Dallasi është një hap larg raundit tjetër në “Play off”. Slloveni ishte golashënuesi më i mirë në triumfin e ri të Dalas Maveriks kundër Juta Xhazit me rezultat 102-77, duke shënuar 33 pikë dhe 13 kërcime.

Pas ndeshjes ai u përfshi live në emisionin me Shekill O’Nil, i cili dëshiron të mësojë një fjalë ballkanike.

Më parë mësues i tij ishte Nikolla Jokiq, e tani Luka Donçiq, i cili i tha se më vonë do t’ia mësonte fjalët e këqia në sllovenisht.

Lajmet e fundit

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail – Telegrafi

Google ka konfirmuar se po sjell ’emoji-t’ në shërbimin e saj Gmail, derisa flitej për një gjë të tillë...

4 tetor 1824, Meksika shpalli pavarësinë

Pas një lufte 11-vjeçare shkëputjeje nga Spanja, populli meksikan më në fund mori shtetin e tij për herë të...

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...

Fronti opozitar, bart me vete marrëdhëniet kaotike nga e kaluara!

-Mëritë e kaluara dhe interesat e ngushta partiake, janë barriera që vështirë kalohen dhe e ngulfasin bashkëpunimin e tyre,...
- Advertisement -

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham i mbajti lotët teksa foli sinqerisht për jetën dhe karrierën e tij në një serial të...

KHF “Istogu” përball ekipi të fortë nga Sllovakia

KHF “Istogu” ka mësuar të martën kundërshtarin e raundit të tretë të Kupës Evropiane për hendbolliste. Shorti i tërhequr...