Një video e rrallë e Jehona Sopit dhe Diellza Kolgecit nga një konkurs bukurie

-


Ato janë dy nga personazhet publike që kanë zënë vend në shoëbizin shqiptar prej shumë vitesh.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Jehona Sopi si dhe për ish-Miss Kosovën, Diellza Kolgecin.

Bukuroshet, duket se në të kaluarën kanë qenë mikesha të mira, në bazë të një videoje që po qarkullon së fundmi në rrjetet sociale.

Jehona Sopi (Foto: YouTube)

Ato kanë qenë së bashku në një konkurs bukurie të organizuar në vitin 1995, një vit para se të zgjidhej Miss Kosova.

Në video artistet shfaqen duke interpretuar disa nga këngët më të popullarizuara shqiptare, e madje edhe duke kërcyer.

Diellza Kolgeci (Foto: YouTube)

Diellzës në fund të videos iu vendos një kurorë, gjersa në ato momente Sopi shfaqet duke i dhënë një përqafim.

Videoja është bërë virale në TikTok e rrjetet e tjera dhe të plotë mund ta gjeni edhe në platformën YouTube. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...
- Advertisement -

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+ – Telegrafi

Dje ka qenë një ditë e madhe për rrjedhjet e telefonave të ardhshëm të Samsung. Fillimisht pamë imazhet e...

Di Maria në super formë, vendos klasiken Benfika-Porto

Angel Di Maria vazhdon të shënojë dhe t’i dhurojë fitore Benfikës.Pasi realizoi ëndrrën e jetës për të fituar Kupën...