Debati i ashpër dhe akuzat e Einxhel Shkirës kundër vëllezërve Veshaj në Big Brother VIP, Romeo: Nuk jemi përballur ende

-


Në Big Brother VIP përgjatë pesë muajve janë krijuar situata të ndryshme e debate të shumta mes banorëve.

Një i tillë që mbahet mend në edicionin e parë të BBV ka qenë ai në mes të Einxhel dhe ish-banorit tjetër, Donald Veshaj.

Prezantuesja e njohur hodhi akuza të mëdha kundrejt vëllezërve Veshaj, me të cilët kishte punuar në një emision.

Romeo Veshaj (Foto: YouTube)

Moderatorja shtoi se ishte larguar nga programi i tyre për shkak se nuk e kishin paguar, për dallim nga Donaldi që tha se nuk ka qenë e përgjegjshme në punë.

Sido që të jetë, Romeo Veshaj në një intervistë të fundit pas Big Brother VIP në “Goca dhe Gra” tha se nuk janë përballur me Einxhel.

“Jo. Nuk jemi përballur”, u shpreh ai.

Vëllezërit duhet theksuar që së shpejti nisin me emisionin e tyre të ri në Top Channel të quajtur, “Më lër të flas”. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Ahmeti kryen homazhe në varrezat e Fehmi e Xhevë Lladrovcit në 25 vjetorin e rënijes së tyre

Në përvjetorin e 25 të rënijes heroike së Fehmi e Xhevë Lladrovcit, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali...

Penov mbron ministrin: Tekstet shkollore nuk janë problem i Shaqirit, por i shtetit

Ministri i Pushtetit Lokal, Risto Penov në një intervistë të dhënë për indeks.mk, ditë më parë ka thënë se...

Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një...

25 vjet nga rënia heroike e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Sot bëhen 25 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së...
- Advertisement -

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna ishte ndër artistet më të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe gjatë...

Karlos Sainz: Po mësoj t’i besoj më shumë makinës

Ferrari driver Carlos Sainz of Spain celebrates after winning the British Formula One Grand Prix as Mercedes driver...