Raiola lajmërohet në tuitter: Dy herë vdiqa në katër muaj!

-


Menaxheri kontrovers italian, Mino Raiola, ka postuar në Tuitter një orë pasi të gjitha mediat botërore raportuan se ai kishte vdekur në moshën 54-vjeçare pas një sëmundjeje të shkurtër.

Pasi klinika Sant Rafaele njoftoi se Rajola ishte në gjendje të rëndë, por ai nuk vdiq dhe këtë e konfirmoi agjencia e tij menaxhuese, Rajola njoftoi në Tuitter se kishte vdekur për herë të dytë në katër muaj me spekulime mediatike.

“Situata aktuale shëndetësore për të gjithë ata që pyesin – kam vdekur për herë të dytë në katër muaj. Më duket se kam pasur sukses në reanimim”, ka shkruara Raiola.

Lajmet e fundit

Ahmeti kryen homazhe në varrezat e Fehmi e Xhevë Lladrovcit në 25 vjetorin e rënijes së tyre

Në përvjetorin e 25 të rënijes heroike së Fehmi e Xhevë Lladrovcit, kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali...

Penov mbron ministrin: Tekstet shkollore nuk janë problem i Shaqirit, por i shtetit

Ministri i Pushtetit Lokal, Risto Penov në një intervistë të dhënë për indeks.mk, ditë më parë ka thënë se...

Sot Dita Ndërkombëtare pa Makina

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare pa Makina, e cila synon sensibilizimin e njerëzve që të shmangin të paktën për një...

25 vjet nga rënia heroike e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Sot bëhen 25 vjet nga rënia heroike e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladrovci dhe bashkëshortes së...
- Advertisement -

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna ishte ndër artistet më të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe gjatë...

Karlos Sainz: Po mësoj t’i besoj më shumë makinës

Ferrari driver Carlos Sainz of Spain celebrates after winning the British Formula One Grand Prix as Mercedes driver...