Tayna thotë se vitin e kaluar ishte pika më e ulët në jetën e saj: Kam pasur probleme personale dhe shëndetësore

-


Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka qenë e ftuar këtë javë në rubrikën ’50 pyetjet e emisionit Prive’.

Ajo ka rrëfyer detaje të ndryshme nga jeta personale dhe profesionale, ku ndër të tjerash ka treguar edhe arsyen se pse vitin e kaluar ishte më pak aktive në muzikë.

Reperja nga Prizreni tha se disa probleme personale dhe shëndetësore e bën të veten, duke ia pamundësuar të jetë më shumë aktive siç ka qenë viteve të kaluara.

Foto: Tayna/Instagram

“Fatmirësisht nuk është se kam pasur ndonjë ngjarje të keqe, kam qenë shumë me fat gjithmonë, por pika më e ulët ishte vitin e kaluar sepse kam pasur probleme personale shëndetësore”, tha Tayna.

Por e njëjta tha se një situatë e tillë nuk do të jetë e njëjtë edhe këtë vit, pasi do të publikojë shumë projekte muzikore për verën e këtij viti.

Foto: Tayna/Instagram

Po gjatë të njëjtës intervistë, reperja refuzoi t’i përgjigjej një pyetje provokuese të bërë nga gazetari në lidhje me jetën e saj seksuale.

Ajo tha se nuk do të japë përgjigje mbi temën në fjalë, për arsye se është Muaji i Shenjtë i Ramazanit. /Telegrafi/

Foto: Tayna/Instagram

Lajmet e fundit

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+ – Telegrafi

Dje ka qenë një ditë e madhe për rrjedhjet e telefonave të ardhshëm të Samsung. Fillimisht pamë imazhet e...
- Advertisement -

Di Maria në super formë, vendos klasiken Benfika-Porto

Angel Di Maria vazhdon të shënojë dhe t’i dhurojë fitore Benfikës.Pasi realizoi ëndrrën e jetës për të fituar Kupën...

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit – Telegrafi

Jennifer Lopez dukej tepër rinore teksa kishte veshur një kostum fitnesi teksa po shkonte në provat në Los...