Beyonce dhe Jay-Z shihen në veshje sportive në një dalje të rrallë publike gjatë qëndrimit të tyre në Miami

-


Beyonce dhe burri i saj Jay-Z u nisën për në Miami pas një udhëtimi në një ishull privat në brigjet e Floridës të shtunën (30 prill).

Çifti i famshëm u pa në publik pas disa muajsh, teksa shihen të veshur në mënyrë të rastësishme.

52-vjeçari kishte veshur një bluzë të bardhë me një imazh të Martin Luther King Jr. pantallona të zi dhe atlete po ashtu të bardha, ndërsa Beyonce, 40 vjeçe kishte veshur tuta të zeza sportive.

Beyonce mori trajtimin e yjeve teksa një grua e përshëndeti kur doli nga avioni duke i mbajtur një çantë të verdhë.

Më vonë, çifti u pa në një tjetër vend të veçantë teksa mbuluan fytyrën me një maskë të zezë për fytyrën.

Kujtojmë që në mars, Beyonce hapi çmimet “Oscar” me një performancë emocionuese, të regjistruar paraprakisht nga fusha e tenisit në Compton.

Beyonce dha një performancë të fuqishme të “Be Alive” nga kandidati për filmin më të mirë “King Richard”, të cilin ajo e shkroi bashkë me Dixson.

Vajza e këngëtares, 10-vjeçarja Blue Ivy, u pa edhe me nënën e saj, duke mbajtur syze dielli dhe e gjunjëzuar përballë Beyonces për një pjesë të performancës.

Performanca e këngëtares ishte e para nga katër performancat të dielën e “Oscar”, pas saj Billie Eilish ka performuar këngën e saj nga filmi i “James Bond No Time to Die”, Reba McEntire performoi “Somehow You Do” nga “Four Good Days” dhe Sebastian Yatra “Dos Oruguitas” nga “Encanto”. /Telegrafi/

Foto: Backgrid

Lajmet e fundit

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+ – Telegrafi

Dje ka qenë një ditë e madhe për rrjedhjet e telefonave të ardhshëm të Samsung. Fillimisht pamë imazhet e...
- Advertisement -

Di Maria në super formë, vendos klasiken Benfika-Porto

Angel Di Maria vazhdon të shënojë dhe t’i dhurojë fitore Benfikës.Pasi realizoi ëndrrën e jetës për të fituar Kupën...

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit – Telegrafi

Jennifer Lopez dukej tepër rinore teksa kishte veshur një kostum fitnesi teksa po shkonte në provat në Los...