“Për dashni”, thotë Capital T në këngën e re

-


Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Për dashni”.

Kënga është kompletuar edhe me videoklip me paraqitje të mahnitshme të artistit që këtë projekt ia dedikoi dashurisë.

Për tekstin dhe për vijën melodike u përkujdes vet Kapo, kurse për miksimin dhe masterizimin Lorenc Alija – Avaxus.

Capital T (Foto: YouTube)

Producimi i këtij projekti ndërkohë u bë nga Heku, Beatzarre dhe Djorkaeff.

Videoja në anën tjetër iu besua ‘Gargia Global’ nën drejtimin e Andi Decanit.

Capital T (Foto: YouTube)

Besohet që edhe kjo këngë e Trim Ademit (emri i plotë) do të pëlqehet nga fansat e publikut.

Ai po vazhdon punën për prurje të tjera muzikore që do t’i sjellë në vijim. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Mourinho kushtëzon qëndrimin tek Roma

Trajneri i Romës, Jose Mourinho ka folur së fundmi për të ardhmen dhe lajmet që e “largojnë” nga “verdhekuqtë”.Në...

Rreth 100 nxënës të helmuar në veri të Afganistanit

Foto: RFE/RLGati 100 nxënës, kryesisht vajza, janë helmuar në provincën veriore Sar-e-Pul në Afganistan, ka thënë një zyrtar...

Benzema arrin marrëveshje me Al-Ittihadin

Karim Benzema mund të konsiderohet futbollist i Al-Ittihadit në Arabinë Saudite. Fabrizio Romano ka njoftuar se Benzema pothuajse ka...

Mike Pence kandidon për zgjedhjet presidenciale 2024 në SHBA

Scott Olson/Getty ImagesIsh-zëvendëspresidenti Mike Pence dorëzoi të hënën dokumentet për kandidaturën e tij për zgjedhjet presidenciale në vitin 2024,...
- Advertisement -

Zlatan Ibrahimoviq përshëndetet me futbollin

Zlatan Ibrahimoviq i ka dhënë lamtumirën futbollit të luajtur në një mbrëmje speciale që klubi i Milanit i kishte...

Me Mickoskin ose pa të, Maqedonia do të vazhdojë drejt BE-së

Kundërshtarët më të mëdhenj të anëtarësimit të Maqedonisë në BE për momentin janë Rumen Radev, ose “agjenti i Putinit”...