Së shpejti: Hoteli i ri me 4 yje – Austrian Palace Hotel

-

Pas sukseseve të shumta në sektorin e gastronomisë, Austrian Palace tani zgjeron veprimtarinë e saj edhe në sektorin e hotelierisë. Kështu, në rrugën Autokomandë – Çair, së shpejti hapet hoteli super luksoz me katër yje, Hotel Austrian Palace.

Hoteli me qëllim zgjerim të stafit, kërkon të punësojë anëtarë të rinjë dhe atë: recepsioner/e, kamarier/e, pastrues/e, salater/e.

Ashtu siç nuk keni ngelur të zhgënjyer nga shërbimi në restorantin Austrian Palace, nuk do të ngeleni të zhgënjyer as me shërbimet e hotelit të ri Austrian Palace. I’a vlenë ta vizitoni.

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...