Adriana Matoshi uron të ëmën për ditëlindje: Ti je thesari që njerëzit e kërkojnë diku tjetër, e secili e ka në shtëpi

-


Aktorja e njohur nga Gjilani, Adriana Matoshi, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe shpesh ndan postime të ndryshme.

Postimin e ditës së sotme (e enjte) ia ka dedikuar të ëmës, e cila feston përvjetorin e lindjes.

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendose i ka bërë një shkrim emocional duke treguar se sa person i rëndësishëm është.

Adriana Matoshi (Foto: Instagram)

Postimi i plotë i Adrianës (pa ndërhyrje):

“Emri yt i shkurtë eshte Mam

Ndersa i gjati eshte

Mam Mam Mam Mam Mam

Rrnofsh qaq sa here n’ditje t’permenet emni e te thirrim, nana jem e bukura jem.

Gezuar ditelindjen e shtrejta jeme dhe e fmive t’mi, ti je mami jone e na jemi shume te lumtun qe ti ama bash ti je qajo pasunia, qaj thesari qe njerezit e lypin dikah tjeter e secili e ka ne shpi.

T’paçim ton jeten dashnia e krejtve.

Rrnofsh 100 kshtu e forte e me plot vullnet per jete”. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...