Adriana Matoshi uron të ëmën për ditëlindje: Ti je thesari që njerëzit e kërkojnë diku tjetër, e secili e ka në shtëpi


Aktorja e njohur nga Gjilani, Adriana Matoshi, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe shpesh ndan postime të ndryshme.

Postimin e ditës së sotme (e enjte) ia ka dedikuar të ëmës, e cila feston përvjetorin e lindjes.

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendose i ka bërë një shkrim emocional duke treguar se sa person i rëndësishëm është.

Adriana Matoshi (Foto: Instagram)

Postimi i plotë i Adrianës (pa ndërhyrje):

“Emri yt i shkurtë eshte Mam

Ndersa i gjati eshte

Mam Mam Mam Mam Mam

Rrnofsh qaq sa here n’ditje t’permenet emni e te thirrim, nana jem e bukura jem.

Gezuar ditelindjen e shtrejta jeme dhe e fmive t’mi, ti je mami jone e na jemi shume te lumtun qe ti ama bash ti je qajo pasunia, qaj thesari qe njerezit e lypin dikah tjeter e secili e ka ne shpi.

T’paçim ton jeten dashnia e krejtve.

Rrnofsh 100 kshtu e forte e me plot vullnet per jete”. /Telegrafi/