Çmimi platium në duart e artistit atraktiv Ludovik Karrica

-

Ai është atraktiv dhe një nga të rrallët personazhë shqiptar që jeta e tij është High Style. E kemi fjalën për artistin Ludovik Karrica apo siç u prezantua me projektin e fundit muzikor KL Jackson që ishte kënga mjaft ritmike “Rock Yourbody”. Ditët e fundit artisti unik publikoi një foto ku mbante në duar një plakë çmimi e konkretisht platium e ku hulumtimi ynë shkoi më larg. Zbuluam se ky çmim ishte dhuruar djemtë të talentuar të muzikës në Zvicër Dj. Alex Costanzo dhe Schwarzbueb ku me super hitin e tyre si kënga më e dëgjuar dhe e shitur atje nën versionin remix të Dj. Antoine e ku shqiptari Karrica ishte protagonist në videon shumë të klikuar e padiskutim merita ishte dhe e tij. KL Jackson e shohim në organizimet VIP në Zvicër e krah i djathtë e mik mjaft i ngushtë i të famshmit Dj. Antoine ndërsa në këtë verë që po vjen ndoshta pas largimit të plotë të pandemisë po planifikon ndonjë projekt muzikor apo jo nuk i dihet.

Lajmet e fundit

Rreth 100 nxënës të helmuar në veri të Afganistanit

Foto: RFE/RLGati 100 nxënës, kryesisht vajza, janë helmuar në provincën veriore Sar-e-Pul në Afganistan, ka thënë një zyrtar...

Benzema arrin marrëveshje me Al-Ittihadin

Karim Benzema mund të konsiderohet futbollist i Al-Ittihadit në Arabinë Saudite. Fabrizio Romano ka njoftuar se Benzema pothuajse ka...

Mike Pence kandidon për zgjedhjet presidenciale 2024 në SHBA

Scott Olson/Getty ImagesIsh-zëvendëspresidenti Mike Pence dorëzoi të hënën dokumentet për kandidaturën e tij për zgjedhjet presidenciale në vitin 2024,...

Zlatan Ibrahimoviq përshëndetet me futbollin

Zlatan Ibrahimoviq i ka dhënë lamtumirën futbollit të luajtur në një mbrëmje speciale që klubi i Milanit i kishte...
- Advertisement -

Me Mickoskin ose pa të, Maqedonia do të vazhdojë drejt BE-së

Kundërshtarët më të mëdhenj të anëtarësimit të Maqedonisë në BE për momentin janë Rumen Radev, ose “agjenti i Putinit”...

Grubi: BDI 21 vite zë i popullit, në dekadën e tretë realizojmë ëndrrën tonë për integrimin në BE

Bashkimi Demokratik për Integrim sot ka festuar 21 vjetorin e themelimit, ndaj për këtë rast zëvendëskryeministri i parë, Artan...