Tayna shfaqet provokuese në fotosesionin e ri – pozon gjysmë e zhveshur

-


Reperja e njohur shqiptare, Tayna po vazhdon të jetë e komentuar edhe për paraqitjet atraktive krahas projekteve muzikore.

Doruntina Shala (emri i plotë) numëron mbi një milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, aty ku sjell për fansat imazhe nga më të ndryshme, në të cilat paraqitet provokuese dhe tërë stil.

Të tilla ishin edhe fotosesioni që ka realizuar së fundmit, ndërsa shihet e veshur e tëra me ngjyrë rozë.

Foto: Tayna/Instagram

Me një xhaketë të zbërthyer të kombinuar me pantallona nga i njëjti material dhe çizme të gjata, Tayna dukej tejet joshëse.

Në njëri prej imazheve, reperja nga Prizreni u pa e shtrirë në tokë teksa pozoi gjysmë e zhveshur.

Foto: Tayna/Instagram

Nuk munguan as pëlqime dhe komentet e shumta të fansave të saj që ishin kryesisht pozitive.

Ndërkaq, kujtojmë që reperja së shpejti pritet të lansoi një projekt të ri muzikor teksa ka zbuluar se është një bashkëpunim.Ajo gjithashtu është duke punuar për një album që do të jetë i pari në karrierë. /Telegrafi/

Foto: Tayna/Instagram

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...