Unikkatil paralajmëron diçka të re: A jeni gati?

-


Reperi i popullarizuar shqiptar, Viktor Paloka apo siç njihet me emrin artistik, Unikkatil, duket se po rikthehet me diçka të re.

Lajmin e bërë të ditur me anë të një postimi që ka shpërndarë në profilin zyrtar, Facebook.

Ai ka paralajmëruar fansat për diçka të re, ndonëse nuk ka zbuluar më shumë se për çfarë projekti është fjalë.

Unikkatil (Foto: Screenshot/Facebook)

“Nesër pra. A jeni gati”, ka shkruar ai.

Mbase ka të bëjë me një këngë të re, duke qenë se ka kohë që i ka munguar skenës muzikore shqiptare.

Unikkatil (Foto: Screenshot/Instagram)

Të shumta kanë qenë reagimet ku menjëherë janë grumbulluar afro një mijë komente.

Se çfarë ka përgatitur për fansat e publikun mbetet të shihet në vazhdim. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...